Аерографи

Виберіть підкатегорію


Показано з 1 по 12 із 97 (9 сторінок)

IWATA CM-C PLUS2

Iwata

10700 грн.

Iwata CM-C Plus2 - оновлена ​​версія самого затребуваного аерографа лінійки Custom Micron. Обумовлюється його популярність максимально можливим функціоналом і універсальністю моделі. Це інструмент подвійного незалежного дії з діаметром сопла 0.23 мм і верхнім литим бачком обсягом 9 мл. Ємність прода..

IWATA HP-B PLUS

Iwata

5650 грн.

Iwata HP-B Plus - популярна модель подвійного незалежного дії лінійки High Performance Plus. Аерограф орієнтований на деталізовану розпис, оскільки оснащений невеликим різьбовим соплом діаметром 0.2 мм і маленьким литим бачком об'ємом 1.8 мл. Ємність під фарбу поставляється без кришки. Гриф у моделі..

IWATA HP-BH

Iwata

6600 грн.

Iwata HP-BH - аерограф подвійного незалежного дії лінійки Hi-Line. Модель випускається з невеликим литим бачком без кришки об'ємом 1.8 мл. Подача фарби здійснюється зверху. Різьбове сопло інструмента має діаметр 0.2 мм. З огляду на дані характеристики, можна зробити висновок: цей аерограф оптимальни..

IWATA HP-BR

Iwata

3600 грн.

Iwata HP-BR - не дорогий аерограф подвійного незалежного дії з діаметром сопла 0.3 мм і невеликим литим бачком без кришки об'ємом 1.8 мл. Модель підходить для всього спектру робіт, але найбільш затребувана в сфері моделізму, нейл-дизайну. Як і інші позиції лінійки Revolution, інструмент має ергономі..

IWATA HP-C PLUS

Iwata

5650 грн.

Iwata HP-C Plus - популярний аерограф подвійного незалежного дії лінійки High Performance Plus. Затребуваність моделі пояснюється наявністю досить великої литого бачка обсягом 9 мл і сопла з універсальним діаметром 0.3 мм. За допомогою цього інструменту можна виконати весь спектр завдань по розпису ..

IWATA HP-CH

Iwata

6600 грн.

Iwata HP-CH - популярна модель аерографа подвійного незалежного дії. Відноситься до лінійки Hi-Line. Цінова категорія інструменту трохи вище середньої, якщо порівнювати з вартістю інших моделей виробництва Anest Iwata. Як і інші затребувані аерографи, Iwata HP-CH - універсал, здатний в руках художни..

IWATA HP-CR

Iwata

3600 грн.

Модель аерографа Iwata HP-CR серії Revolution - універсальний інструмент для художника. У серії аерографів Iwata - HP-CR відноситься до доступних за ціною пропозицій, зберігаючи високу японське якість. Модель має верхній литий бачок на 9 мл, сопло діаметром 0.5 мм і відрізняється високою збалансован..

IWATA HP-SBS

Iwata

4550 грн.

Iwata HP-SBS - аерограф подвійного незалежного дії лінійки Eclipse. Інструмент має сопло діаметром 0.35 мм і бічний бачок об'ємом 3.8 мл, що робить модель універсальної. За допомогою Івата HP-SBS можна виконувати будь-які роботи, починаючи від нанесення фону, закінчуючи деталізацією. При необхідност..

IWATA HP-СS

Iwata

4550 грн.

Iwata HP-CS - популярний аерограф лінійки Eclipse. Універсальна модель подвійного незалежного дії з соплом 0.35 мм і верхнім литим бачком обсягом 9 мл. Ємність для фарби поставляється з кришкою. Гриф аерографа має виріз, що дозволяє декількома рухами відрегулювати роботу голки і швидко прочистити ін..

IWATA NEO BCN

Iwata

2900 грн.

Iwata NEO BCN - аерограф подвійного незалежного дії c сифонной подачею фарби і діаметром сопла 0.5 мм. У комплекті з інструментом поставляється пластиковий бачок об'ємом 30 мл. Дана модель орієнтована на виконання фонової розписи і підійде для роботи як фарбами на водній основі, так і на розчиннику...

IWATA NEO CN

Iwata

2900 грн.

Iwata NEO CN - аерограф подвійного незалежного дії з діаметром сопла 0.35 мм і 2-мя змінними бачками. Оптимальний для початківців, тому що доступний за ціною, простий у використанні і при цьому відрізняється високою якістю деталей і збірки. Оскільки це універсальний інструмент з верхньою подачею фар..

TG165 Професійний аерограф пістолетного типу 0,3 мм

Tagore

841 грн.

Tagore TG165 професійний аерограф подвійної залежної дії (автомат). Різьбове сопло діаметром 0.3 мм і три змінних бачка на 2, 7 і 12 мл дозволять працювати з різними обсягами фарби. Аерограф з курковим пристроєм зручний в обігу, забезпечить комфортне керування при тривалих роботах. Аерографи фірми T..

Показано з 1 по 12 із 97 (9 сторінок)