Технічні рідини для аерографії CREATEX

Март 12, 2019 . 0 Комментарии.

Createx - один з найвідоміших американських виробників фарб на водній основі. Крім широкого вибору фарб під різні завдання Createx випускає ряд технічних рідин і добавок для своєї продукції, бо для якісної і комфортної роботи настійно рекомендується використовувати матеріали одного виробника. Отже ...

Для різних завдань в аерографії передбачені різні розчинники, очищувачі та інші добавки, про які ми детальніше напишемо в цій статті. Але є MustHave, який повинен у Вас бути, якщо Ви працюєте будь-якою фарбою Createx \ Wicked - це розчинник, очищувач аерографа і уретанова добавка. Це Вам знадобиться при виборі технічних рідин в залежності від поставлених завдань. Детальніше про кожен:

- аерографія в більшості випадків має на увазі використання різних кольорів і дуже важливо, щоб при зміні фарби в аерографі не залишилися рештки попереднього кольору. Для цього підійде очисник 5618 Airbrush Cleaner. Добре промиває аерограф та видаляє свіжу і злегка застояну фарбу, але для глобальноого очищення використовується очищувач 4008.

- універсальний розчинник 4012 High Performance Reducer. Виробник позиціонує свої фарби як вже готові до нанесення, але при цьому настійно рекомендує додавати 5-10% розчинника 4012 в фарбу і інші добавки для кращого розпилення.

- очищувач аерографа 4008 Restorer. Використовується як розчин для замочування, фінального очищення аерографа і деталей від засохлої фарби. Нехтувати цим засобом не варто, бо засохлий акрил «віддерти» всередині лакофарбових розпилювачів дуже важко, а звичайні засоби далеко не завжди можуть впоратися з цим завданням. 4008 можна використовувати багаторазово, зберігаючи в закритому металевому контейнері. Варто зауважити, що не можна замочувати деталі з гумовими ущільнювачами.

- уретанова добавка 4030 Balancing Clear Mixadditive. Найкраще ця добавка підходить для робіт на будь-якій твердій поверхні, але також може додаватися при роботі з тканиною або полотном. Сумісна з усіма барвами Createx і Wicked. Уретанова добавка покращує властивості фарби, підвищує адгезію з базовим покриттям, вирівнює забарвлену поверхню і знижує час висихання. Підвищує щільність шару фарби, але при цьому не сколюється. Добавку 4030 слід змішати з розріджувачем 4012 (10%), добре перемішати в окремій ємності і додати в фарбу. Скільки додавати? Рекомендується від 10 до 50% цієї добавки в будь-яку з серій фарб Createx, Wicked.

Так само у нас представлений ряд технічних рідин і покриттів від виробника Createx для роботи з фарбами на водній основі.

Далі йдемо з основ.

Грунт 4004 Createx Transparent Base, він же «прозора база». Використовується як самостійний продукт, так і у вигляді добавки для непрозорих фарб. При змішуванні полегшує фарбу, підходить для всіх типів поверхні. Особливістю цього грунту (як окремого продукту) є перекривання вбирання між фарбами. Працює як ізолятор, не даючи фарбі вбратися в основу, "не просідає» з часом. Перед нанесенням так само слід додати 10% 4012.

Далі у нас Прозора база 5601 Airbrush Transparent Base. Ця база найкраще підходить для тканини, полотна. Підвищує адгезію з тканиною, а при нанесенні поверх фарби (окремим шаром) захищає роботу від вицвітання.

Непрозора база 5602 Airbrush Opaque Base більше підходить для твердих поверхонь.

Дуже корисна розробка від Createx - це «Проміжний шар» 4040 Bleed Checker. Найчастіше використовується як самостійний продукт. Це покриття запобігає змішанню фарб між шарами. Після нанесення 4040 дати висохнути 20-30 хвилин, якщо шар фарби тонкий. Якщо шар фарби товстий, то слід почекати до 60 хвилин, перед нанесенням наступного шару. При роботі з Candy2o добавку 4030 можна замінити на 4040 без додавання розчинника 4012. Допустимо використовувати добавку 4040 з іншими фарбами Createx (Wicked) для «стійкості» кольору з додаванням 5-10% 4012.

Ще одна корисна річ - уповільнювач висихання фарби 5607 Airbrush Retarder. Ця добавка дає час для створення різних ефектів. Сумісна з усіма барвами Createx \ Wicked.

Для додання кінцевій роботі певного ефекту в наявності є декілька видів покриттів: матове, глянцеве і сатин.

5620 Clear Coat Gloss. Наноситься поверх роботи, роблячи поверхню глянсовою. Це покриття додає глибину кольору. Можна наносити кілька шарів.

5621 Clear Coat Satin надає готовій роботі сатиновий ефект, поверхня стає атласною.

5622 Clear Coat Matte. Як ви вже здогадалися, це покриття матує поверхню. Наноситься поверх фарби.

У всі ці три покриття додається розчинник 4012 (5-10%). Рекомендується наносити тонкими шарами, не "заливаючи» відразу всю роботу.

Для захисту фарби від зовнішніх руйнівних чинників (сонце, вітер, вода і ін.) Поверх готової роботи наноситься захисний лак - матовий 5603 Matte Top Coat і глянсовий 5604 Gloss Top Coat. Так само настійно рекомендуємо наносити тонкими поступово, даючи висохнути попередньому шару, щоб уникнути «кипіння» лаку. Підходить для різних типів поверхонь. Увага! Не є автомобільним лаком!

Від якості технічних рідин, як і від якості фарби, залежить якість очікуваного результату. Щоб уникнути розчарування від творчості використовуйте тільки фірмову продукцію.

Якщо у вас залишилися питання - сміливо задавайте!

Теги: фарби для аєрографії, аєрографб купити аєрограф Последнее обновление: Март 12, 2019

Комментарии

Оставить комментарий

Оставьте ответ

* Имя:
* E-mail: (Не опубликовано)
   Веб-сайт: (Адрес сайта с http://)
* Комментарий: