Дизайн манікюру

Виберіть підкатегорію


Показано з 1 по 12 із 92 (8 сторінок)

Альбом для трафаретів (малий)

UAIRBRUSH

150 грн.

Альбом для трафаретів і наклейок для аерографії. Спеціальний папір в альбомі дає можливість зберігати трафарети на липкій основі для манікюру. Наклейки легко відклеюються і довго зберігають "липкість" і форму.В альбомі 16 аркушів. 12 * 10 см...

Засіб для захисту кутикули та бокових валиків 16 мл

UAIRBRUSH

120 грн.

Засіб для захисту кутикули та бокових валиків - Skin DEFENDER 16 мл        Застосовується при роботі з аерографом, при роботі з стемпінг, полегшує роботу з трафаретним дизайном, при малюванні лунок і створенні французького манікюру. Надійно захищає Ваші пальчики при розпилюван..

Мінікомпресор Tagore TG218

Tagore

2030 грн.

Портативний і легкий компресор TG218. Зручне рішення для робіт на виїзді. Надійний закритий корпус забезпечує безпеку внутрішніх частин компресора, обладнаний зручною ручкою для комфортного транспортування. Низький рівень шуму (47 дБ). У комплект до компресора входить шланг в тканинної опліт..

Мінікомпресор TC-100 Auto з дефектом (719055)

Royalmax

1015 грн.

Компактний і тихий безмасляний мінікомпресор TC-100 Auto з незначним дефектом: тріщина в корпусі; відсутня ручка регулятора тиску. В іншому працює без збоїв. Компресор обладнаний автоматичним включенням/виключенням (start/stop), що дозволяє комфортно працювати з аерографією подвійної дії. Дозволяє п..

Мінікомпресор в комплекті з аерографом Miol 81-130 (0,3 мм)

UAIRBRUSH

1479 грн.

Miol 81-130 - набір для аерографії одинарної дії. Ця модель добре підходить для початківців в сфері аерографії. У комплект входить компресор з трьома режимами подачі повітря та аерограф з діаметром сопла 0,3 мм. Оптимально укомплектований усім необхідним для роботи в аерографії.У комплект входить:Мі..

Мінікомпресор для аерографа одинарної дії TG235

Tagore

1160 грн.

Мінікомпресор TG235 для аерографа. Тихий безмасляний компресор призначений для роботи з аерографами одинарної дії. На компресорі передбачені 3 режими роботи: High, Medium, Low (потужність потоку повітря відповідно: інтенсивна, помірна, невелика). Компресор забезпечує стабільний тиск і може працю..

Набір для аерографії на нігтях TG235/135N 0,3мм

UAIRBRUSH

1653 грн.

Професійний набір для аерографіі .Оптімально укомплектований всім необхідним для роботи в аерографіі.В комплект входить:Мінікомпресор TG235Тихий і компактний Безмасляний Мінікомпресорр в комплекті з шлангом призначений для виконання різноманітних завдань. Стильний корпус обладнаний підсвічуванням. У..

Набір для аерографії з аерографом пістолетного типу TG218/NA-116А (сопло 0,3мм)

UAIRBRUSH

3126 грн.

Набір для аерографії з автоматичним аерографом пістолетного типуTG218 / NA-116АTagore TG218 - це потужний, компактний, безмасляний поршневий компресор, який пропонує тиху, надійну роботу і не вимагає обслуговування. Це дуже легкий компресор, який ідеально підходить для початківців художників або для..

Набір для очищення аерографа, BD-431, FENGDA

Fengda

2030 грн.

Інструмент для очищення аерографа що складається з п'яти йоржиків різного діаметру...

Набір для чищення аерографа

UAIRBRUSH

185 грн.

Набір для чищення аерографів. У комплект входитьйоржики для чищення каналів аерографа BD-430 (Fengda), голка для чищення сопів BD-470 (Fengda) і очищувач JVR об'ємом 10 мл...

Набір мережива для аерографії на нігтях

UAIRBRUSH

100 грн.

Набір мережива для аерографії на нігтях.У наборі 9 видів мережив і 2 види фатину...

Підставка під палець для аерографії в нігтьовому сервісі BD-480

Fengda

58 грн.

Підставки для манікюру.  Цей аксесуар робить процедуру набагато зручніше для клієнта: м'язи не втомлюються і не затікають...

Показано з 1 по 12 із 92 (8 сторінок)