Фарбопульти

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

H.V.L.P. краскопульт DH-810, Sparmax

Sparmax

3840 грн.

HVLP краскопульт DH-810 від Sparmax З краскопультом DH-810 можна застосовувати різні фарби і пігменти. Завдяки особливій конструкції можна уникнути проблем з надмірною розпиленням і контролювати розмір частинок. Краскопульт має точний контроль розміру часток і добре підходить для високоякісних робіт..

Краскопульт K-3 (Osaka), 0.5 мм

Jas

406 грн.

Краскопульт K-3 (Osaka) з діаметром сопла 0,5 мм - універсальна модель для фарбування і лакування різних поверхонь. Незамінна модель для багатьох потреб - за його допомогою можна досить швидко і економічно нанести рівномірний шар фарби, а також покрити лаком виріб. Простота конструкції дасть можливі..

Мінікраскопульт Eclips HP-G5 0,5 мм (Anest Iwata)

Iwata

9000 грн.

Мінікраскопульт Eclips HP-G5 0,5 мм (Anest Iwata) - універсальна модель для фарбування і лакування різних поверхонь. Незамінна модель для багатьох потреб. З його допомогою можна досить швидко і економічно нанести рівномірний шар фарби, а також покрити лаком виріб. Універсальний інструмент, яким можн..

Мінікраскопульт Eclips HP-G6 0,6 мм (Anest Iwata)

Iwata

8900 грн.

Мінікраскопульт Eclips HP-G6 0,6 мм (Anest Iwata) - зручний і компактний! Незамінна модель для багатьох потреб. За його допомогою можна досить швидко і економічно нанести рівномірний шар фарби. Також зручним фактором буде розташування бачка (бокове нижнє). Це зручно тим, що бачок не закриває кут огл..

Фарбопульт NA/K-3A-05 з соплом 0,5 мм (Navite)

Navite

261 грн.

Фарбопульт NA/K-3A-05 (Navite) з діаметром сопла 0,5 мм - універсальна модель для фарбування і лакування різних поверхонь. Незамінна модель для багатьох потреб - за його допомогою можна досить швидко і економічно нанести рівномірний шар фарби, а також покрити лаком виріб. Простота конструкції дасть ..

Фарбопульт пневматичний TC-472P

Royalmax

260 грн.

Фарбопульт пневматичний: TC-472P обладнаний діаметром сопла 1,1 мм. В комплекті 2 види насадок для двох типів розпилення. Призначений для грубих робіт: фарбування стін, парканів і т.д.Основні характеристики фарбопульта:Матеріал виконання - пластикДіаметр сопла: 1,1 ммВ комплекті 2 види насадок..

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)