Домашній Аерограф.

З'явився вільний час вдома? Сім'я в зборі і постає питання дозвілля та плідних занять. Ви давно хотіли приготувати щось незвичайне? Давно планували підремонтувати меблі? Розвинути у дитини нові навички та здібності? 

Центр Аерографії бажає всім здоров'я і пропонує провести цей час з користю. Аерограф - відмінний варіант для всієї родини! Наші фахівці розробили і скомплектували спеціальні комплекти для Вашої зручності. 

Для дитячої творчості спеціальний дитячий комплект з фарбами, готовий до застосування і не вимагає спеціальних навичок. Це ідеальне рішення для розвитку нових навичок як художнього, так і технічного спектра. Ваша дитина зможе не тільки спробувати свої сили у творчості, але й засвоїти нескладну техніку і не стомлюючись доглядати за нею. 

Для тих, хто вирішив доробити невеликий ремонт у квартирі або господарстві ми пропонуємо чудовий комплект. Він відмінно підійде для дрібного ремонту та відновлення сколів на меблях, стінах, та інше. Завдяки дрібному розпорошенню матеріалу, що дозволяє зробити тільки аерограф, Ви зможете локально, точно і з найменшими витратами відреставрувати або відновити невеликі недоліки. 

Так само аерограф допоможе в декорі тканин, одягу або взуття. У Центрі Аерографії "Uairbrush" Ви зможете придбати не тільки інструмент, але і необхідні фарби для тканини, для пластику, дерева, універсальні, допоміжні розчини. Всі виробники фарб надають повну палітру кольорів і всі фарби відмінно змішуються для отримання саме Вашого кольору!

Вам, майстри вишуканих страв, чарівницям смаку, володаркам десертів, ми пропонуємо освоїти комплект для кондитерів. Це розширить ваші можливості втілення самих повітряних мрій і допоможе здивувати близьких смаками та естетикою прекрасної страви виключно Вашого рецепту!

Всі наші товари доставляються за допомогою пошти, практично до дому. Вони пройшли попередню передпродажну підготовку. Постійно діє сервісна служба, яка надасть Вам допомогу як радою, так і ремонтом. Ми не залишаємо своїх клієнтів, друзів після покупки аерографа. Ми завжди на зв'язку і готові допомогти і словом, і ділом!

Для Вашої зручності, наша школа аерографії проводить відео майстер-класи, з метою полегшити перші кроки в аерографії, так і показати всі можливості аерографа як необхідного інструменту не тільки в мистецтві, але і в повсякденному житті. Всі новини, поради, рекомендації і просто корисності в аерографії ми викладаємо на наших каналах:

- YouTube; - Facebook; - Instagram та ін.

Підписуйтесь на наші канали в соц.мережах і не пропускайте оновлення!


Наша місія – зробити аерографію корисною та доступною кожному.

Корисного і приємного дозвілля! Мир Вашому дому (і аерограф ;-))