Ремонт і реставрації меблів – Аерограф.

І ось Ви зважилися провести дрібний ремонт будинку. Один з пунктів – це реставрація та відновлення зовнішнього вигляду меблів. Але завжди після заміни деталей, цілісності виду, слід приведення до ідеального зовнішнього вигляду. У більшості випадків це покриття лаком. Для чого використовують пензлик або тампон.

При виконанні відновлювальних робіт різних виробів із різних матеріалів (шпон, ДСП, металу, пластик тощо) останнім етапом буде приведення зовнішнього вигляду до оригіналу. Як вже говорилося вище, зазвичай використовують тампон чи пензель. Але є більш відповідне рішення – аерограф!

Аерограф – це свого роду краскопульт, тільки з більш точним і економічним розпиленням. Ця перевага дозволяє рівномірно і акуратно покрити лаком великі поверхні. Що особливо ВАЖЛИВО! Його не замінити при обробці невеликих ділянок і дрібних деталей. Практика показує, що це в реставрації меблів найбільший обсяг робіт.

Особливо варто відзначити відновлення поверхні емалі. При правильному підборі матеріалу, фарби, то ремонтну ділянку фактично не відрізнити від оригіналу.

Пристрій аерографа не складна, практично не відрізняється від краскопульта. Матеріал розпорошується за допомогою стисненого повітря. Так само в ньому є корпус з соплом і голкою регулювання, ємність для необхідного матеріалу, шланг подачі повітря від компресора. Для реставраційних робіт підійде мінікомпресор з автостопом. Аерограф, бажано, з конусним соплом і з мінімум гумових ущільнювачів. Бо лакофарбові матеріали мають агресивні властивості.

Компактні розміри аерографа і сопла дозволяють наносити дуже тонким шаром матеріал, що непомітно при закінченні робіт. Завдяки чому забезпечується висока якість відновлених поверхонь, при економії матеріалу.

Центр Аерографії "Uairbrush" пропонує Вам найбільш відповідний варіант для таких робіт. Це аерограф TG130N і компресор до нього AS 200 BE. Це готовий комплект для виконання робіт для тих, хто вперше вирішив працювати аерографом. Менеджери нашого Центру завжди допоможуть підібрати Вам інструмент і матеріали саме під Ваші завдання! Ви зможете замовити потрібний Вам інструмент і отримати його практично прямо до порога! 

Дізнаватися більше про роботу з аерографом Ви можете на нашому каналі Ютубі і в наших соцмережах Facebook і Інстаграм. Навички роботи з Аерографом та інші його можливості Ви зможете отримати на тематичних курсах у нашій школі-студії "UAirbrush"!

Натхнення Вам і творчих успіхів!