Компресори

Показано з 1 по 12 із 42 (4 сторінок)

Компресор Fengda AG-320

Fengda

2465 грн.

Тип: потужний одноциліндровий поршневий компресор Потужність: 1/5 к.с.Напруга: 220-240 В / 50 Гц, 110-120В / 60Гц, 220В / 60ГцВитрата повітря в хвилину: 23-25 ​​л / хв. У цій моделі встановлена ​​подвійна термозахист. Два вентилятора обдувають блок циліндрів з двох сторін, захищаючи тим самим к..

Компресор FENGDA AS-18-2

Fengda

1972 грн.

Компресор для роботи з аерографом. Поршневий, безмасляний, з одним циліндром. Сама класична і надійна модель з представленої лінійки.На виході даного компресора встановлений редуктор з влагоотделителем, що дозволяє регулювати тиск повітря, що подається на аерограф, а також очищати його від вологи, я..

Компресор FENGDA AS-18-3

Fengda

2175 грн.

Fengda AS-18-3 - одноциліндровий безмасляний компресор. На компресорі встановлений редуктор з манометром для можливості регулювання тиску на виході. Також компресор має фільтр-осушувач, який не дозволить волозі потрапити в аерограф. Компресор обладнаний функцією автостопа/автостарту. Низький рівень ..

Компресор FENGDA AS-186

Fengda

2523 грн.

Fengda AS-186 - одноциліндровий безмасляний компресор з ресивером. Універсальна модель, яка дозволить працювати з різними діаметрами сопел від 0,15 до 0,8 мм. Наявність ресивера забезпечить стабільний струмень повітря, а також виключить можливі пульсації. На компресорі встановлений редуктор з маноме..

Компресор FENGDA AS-186S

Fengda

2755 грн.

Fengda AS-186S - одноциліндровий безмасляний компресор з ресивером і термозахистом. Універсальна модель, яка дозволить працювати з різними діаметрами сопел від 0,15 до 0,8 мм. Наявність ресивера забезпечить стабільний потік повітря, а також виключить можливі пульсації. Дана модель обладнана системою..

Компресор FENGDA AS-196

Fengda

4205 грн.

Fengda AS-196 - двоциліндровий безмасляний компресор з ресивером. Більш потужна модель, яка має 2 режими роботи і двопозиційний перемикач:- В положенні I компресор працює в режимі автостопу/автостарту: при досягненні 4 бар компресора автоматично вимикається; при зниженні тиску до 3 бар - автоматично..

Компресор FENGDA AS-196A

Fengda

4640 грн.

Fengda AS-196A - двоциліндровий безмасляний компресор з ресивером. Головною його особливістю буде металевий кожух. Цей надійний короб захищає його від пошкоджень, це особливо зручно, якщо Вам доведеться його транспортувати. Додатково на коробі встановлено ергономічна ручка і підставки для 2-х аерогр..

Компресор Fengda AS-28A

Fengda

4930 грн.

Fengda AS-28А - двоциліндровий безмасляний компресор з ресивером. Більш потужна модель, яка має 2 режими роботи і двопозиційний перемикач:- в положенні I компресор працює в режимі спрацьовування автостопа/автостарту: при досягненні 4 бар компресора автоматично вимикається; при зниженні тиску до 3 ба..

Компресор Fengda AS-48A

Fengda

5800 грн.

Fengda AS-48А - чотирьохциліндровий безмасляний компресор з ресивером на 4 л. Найпотужніша модель з представленої лінійки, яка має 2 режими роботи і двопозиційний перемикач:- У положенні I компресор працює в режимі спрацьовування автостопа/автостарту: при досягненні 4 бар компресора автоматично вими..

Компресор FENGDA AS18-2S

Fengda

2204 грн.

Fengda AS18-2S - одноциліндровий безмасляний компресор з термозахистом. Дана модель обладнана системою примусового охолодження завдяки встановленому вентилятору, який обдуває циліндр в процесі роботи. Ця система запобігає можливість перегріву. Рекомендований режим роботи для всіх безмасляних компре..

Компресор IWATA Neo Air

Iwata

3900 грн.

Iwata IS-30 Neo Air - портативний безмасляний мінікомпресор одинарної дії. Використовується майстрами нігтьового сервісу, при нанесенні аеромакіяжа, біотату, а також в моделізмі. Малошумний і легкий компресор рекомендується використовувати з діаметрами сопел до 0,35 мм. Сприятливим режимом роботи бу..

Компресор IWATA SILVER JET IS-50

Iwata

5500 грн.

Iwata Silver Jet IS-50 - японський безмасляний компресор для аерографії. Портативний і зручний в своєму застосуванні компресор забезпечить стабільну роботу в таких сферах аерографії: нігтьової дизайн, аеромакіяж, нанесення біо-тату, моделізм. Ідеально підходить для вирішення невеликих завдань. Зручн..

Показано з 1 по 12 із 42 (4 сторінок)