Кондитерам

Показано з 1 по 12 із 15 (2 сторінок)

Аерограф з компресором в наборі TC-100Auto/BD-130E

UAIRBRUSH

1479 грн.

TC-100Auto/BD-130E - професійний набір для аерографії отримав широке застосування в різних сферах аерографії: моделізм, кондитерське мистецтво та аерографія для різних напрямків в хобі. Бюджетний, але такий функціональний набір має все необхідне для того, щоб навчитися малювати за допомогою аерограф..

Аерограф кондитерський Royalmax TC-12

Royalmax

476 грн.

Royalmax TC-12A - аерограф одинарної дії. Добре підійде для початківців. Обладнаний діаметром сопла 0,2 мм і невелика чашею для фарби обсягом на 2 мл. Завдяки таким параметрам фарба витрачається економічно, а лінія виходить тонкою. Набув широкого поширення серед майстрів нігтьового сервісу, в художн..

Мобільний кондитерський набір для аерографії харчовими барвниками

Tagore

2714 грн.

Набір для аерографії з конусним сопломTG218 / TG130NTagore TG218 - це потужний, компактний, безмасляний поршневий компресор, який пропонує тиху, надійну роботу і не вимагає обслуговування. Це дуже легкий компресор, який ідеально підходить для початківців художників або для тих, кому потрібна мобільн..

Набір для аерографії какао-маслом і шоколадом

UAIRBRUSH

3358 грн.

Набір для аерографії шоколадом і какао-маслом. У наборі компресор з ресивером, аерограф з конусним соплом 0,7 мм. і нижньою подачею, шланг і швидкознімне з'єднання в подарунок.Безмасляний Мінікомпресор для аерографів з ресивером TC-80T.Компресор для роботи з аерографом. Поршневий, безмасляний, з одн..

Набір для аерографії на тортах і пряника

UAIRBRUSH

1711 грн.

Професійний набір для аерографії на тортах і пряника, оптимально укомплектований всім необхідним для роботи в аерографії.У комплект входить:Потужний Мінікомпресор для аерографа з автостопом TC100 AutoТихий і компактний безмасляний Мінікомпресор підвищеної потужності (тиск 25 psi) в комплекті зі..

Набір для аерографії на тортах і пряника

UAIRBRUSH

1595 грн.

Кондитерський набір для аерографії AS200B / BD206 підходить для загальних робіт в кондитерському мистецтві. Аерограф простий в обігу і обслуговуванні. Комфортний місткий бачок з кришкою. Сопло 0,5 мм дозволяє працювати з "важкими" барвниками типу шоколад, какао-масло та ін. Незабутні та оригінальні ..

Набір кондитера для аерографії Cake decoration set AS200BE/BD130E

UAIRBRUSH

1508 грн.

Набір кондитера Cake decoration set оптимально укомплектований всім необхідним для роботи в аерографії. У комплект входить:Мінікомпресор AS200BEТихий і компактний Безмасляний Мінікомпресор в комплекті з шлангом призначений для виконання різноманітних завдань. Стильний корпус обладнаний м'яким р..

Набір кондитера для аерографії Cake set

UAIRBRUSH

1435 грн.

                         Професійний набір для аерографії, оптимально укомплектований всім необхідним для роботи в аерографії.У комплект входить:Потужний Мінікомпресор для аерографа з автостопом TC100 AutoТихий і компактний безмасляний..

Набір кондитера для аерографії какао-маслом і шоколадом AS-186/182N

UAIRBRUSH

3416 грн.

Набір для аерографії шоколадом і какао-маслом. У наборі компресор з ресивером, аерограф з конусним соплом 0,7 мм. і нижньою подачею, шланг і швидкознімне з'єднання в подарунок.Безмасляний Мінікомпресор для аерографів з ресивером AS-186.Компресор для роботи з аерографом. Поршневий, безмасляний, з одн..

Набір кондитерський для розпису пряників, чізкейк і тістечок (і не тільки;-))

UAIRBRUSH

1435 грн.

Компактний набір для роботи з харчовими барвниками в кондитерському мистецтві. Зручний і малошумний набір, з яким ви відразу можете приступити до роботи. Зручна "повітряна кисть", з досить великим соплом, дозволить Вам творити оригінальні пряники і не тільки.Включає в себе:Аерограф TC-12 з соплом 0,..

Набор для аэрографии, аэрограф с конусным соплом 0,3/ 0,5/ 0,8 мм с верхней подачей крас...

Fengda

1160 грн.

Набор BD183K Этот набор содержит один аэрограф  0,5 мм и 2 сменных распылительных комплекта (игла, сопло) ; 0,3 мм; 0,8 мм, а так же сменные бачки объемом на 2, 7 и 12 мл, а так же шланг. Вы сможете выполнять работы любого масштаба, от росписи торта до интерьера. ..

Професійний набір для кондитера

UAIRBRUSH

2842 грн.

Професійний набір кондитера. Оптимально укомплектований всім необхідним для роботи кондитера з аерографом.У комплект входить:Компресор TC-802 для роботи з аерографом. Поршневий, безмасляний, з одним циліндром. Сама класична і надійна модель з представленої лінійки.На виході даного компресора встанов..

Показано з 1 по 12 із 15 (2 сторінок)