Курси аерографії

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

«Аерографія в нігтьовому сервісі»

UAIRBRUSH

1200 грн.

Малюнки, візерунки, квіти, об'ємні дизайни, переходи кольору - ми навчимо Вас перетворювати на витвір мистецтва будь-нігтики.  Аерографія на нігтях, як відносно молодий тренд в дизайні нігтів стрімко набирає популярність.  Від різноманіття всіх малюнків і можливостей техніки, виконуваної з..

Аерографія в інтер'єрі

UAIRBRUSH

1500 грн.

Хочеш займатися улюбленою справою і отримувати прибуток? Запрошуємо на навчання в Школу Аерографії «UAirbrush» Навчання сучасної і творчої професії! Для тих, хто вважає за краще постійний розвиток! Дохід, який в кілька разів перевищує зарплату. Аерографія в інтер'єрі Но..

Аерографія на тканини

UAIRBRUSH

1500 грн.

10 БЕРЕЗНЯКурс "Аерографія на тканини"Зроби свою улюблену річ УНІКАЛЬНОЮ!10 березня.У Школі Аерографії «UAirbrush».З аерографом у тебе це вийде!Весь витратний матеріал видається.Це під силу кожному!Не треба бути художником - лише ваше бажання..

БЕЗКОШТОВНИЙ Майстер-клас Аерографії

UAIRBRUSH

1 грн.

24 лютого! Спеціально для ознайомлення з інструментами аерографії, матеріалами та основами даної техніки нанесення малюнка на поверхню, Ми спеціально розробили майстер-клас. Ви зможете отримати теоретичні знання та практично відпрацювати. Ознайомитеся з матеріалами, фарбами і технолог..

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)