Набори

Показано з 1 по 12 із 22 (2 сторінок)

Набір для аерографії на нігтях "UAIRBRUSH NAILs" PREMIUM (UN-S3)

UAIRBRUSH

3973 грн.

Комплект для аерографії в нігтьовому сервісі “UAIRBRUSH Nails” PREMIUM є готовим рішенням для створення стильного дизайну на нігтях. Не потребує додаткових витрат (все необхідне є в наборі), простий і непримхливий в роботі. Комплект включає в себе компресор з автостопом, професійний аерограф..

Набір для аерографії на нігтях "UAIRBRUSH NAILs" PROFESSIONAL (UN-S2)

UAIRBRUSH

2581 грн.

Комплект для аерографії в нігтьовому сервісі "UAIRBRUSH Nails" PROFESSIONAL є готовим рішенням для створення стильного дизайну на нігтях. Не потребує додаткових витрат (все необхідне є в наборі), простий і не примхливий в роботі. Комплект включає в себе компресор з автостопом, професійний аерограф п..

Набір для аерографії на нігтях "UAIRBRUSH NAILs" STANDART (UN-S0)

UAIRBRUSH

1798 грн.

Комплект для аерографії в нігтьовому сервісі "UAIRBRUSH Nails" STANDART є готовим рішенням для створення стильного дизайну на нігтях. Не потребує додаткових витрат (все необхідне є в наборі), простий і не примхливий в роботі. Комплект включає в себе компресор з автостопом, професійний аерограф подві..

Набір для аерографії на нігтях "UAIRBRUSH NAILs" STANDART+ (UN-S1)

UAIRBRUSH

2175 грн.

Комплект для аерографії в нігтьовому сервісі "UAIRBRUSH NAILs" STANDART+ є готовим рішенням для створення стильного дизайну на нігтях. Не потребує додаткових витрат (все необхідне є в наборі), простий і не примхливий в роботі. Комплект включає в себе компресор з автостопом, професійний аерограф подв..

Аерограф для манікюру AS-200BE/NA-180 (0,2 мм)

UAIRBRUSH

1682 грн.

AS-200BE/NA-180 - професійний набір для аерографії в нігтьовому сервісі. Завдяки такій комплектації Ви зможете швидко досягти майстерності в області розпису нігтів за допомогою аерографа. Оптимально укомплектований всім необхідним для роботи в аерографії.У комплект входить:Потужний мінікомпресор для..

Аерограф для розпису нігтів Fengda AS-200B/BD-180 (0,2мм)

UAIRBRUSH

1682 грн.

AS-200BE/BD-180 - професійний набір для аерографії в нігтьовому сервісі. Завдяки такій комплектації Ви зможете швидко досягти майстерності в області розпису нігтів за допомогою аерографа. Оптимально укомплектований всім необхідним для роботи в аерографії.У комплект входить:Потужний мінікомпресор для..

Аерограф для розпису нігтів Fengda AS-200BE/BD-135E (0,2мм)

UAIRBRUSH

1479 грн.

AS-200BE/BD-135E - професійний набір для аерографії в нігтьовому сервісі. Завдяки такій комплектації Ви зможете швидко досягти майстерності в області розпису нігтів за допомогою аерографа. Оптимально укомплектований всім необхідним для роботи в аерографії.У комплект входить:Потужний мінікомпресор д..

Аерограф для розпису нігтів Fengda AS-200BE/BD-139E (0,2мм)

UAIRBRUSH

1392 грн.

AS-200BE/BD-139E - професійний набір для аерографії в нігтьовому сервісі. Завдяки такій комплектації Ви зможете швидко досягти майстерності в області розпису нігтів за допомогою аерографа. Оптимально укомплектований всім необхідним для роботи в аерографії. У комплект входить: Потужний мінік..

Аерограф для розпису нігтів TG235/TG135B (0.3 mm)

UAIRBRUSH

1595 грн.

TG235/TG135B - професійний набір для аерографії в нігтьовому сервісі. Завдяки такій комплектації Ви зможете швидко досягти майстерності в області розпису нігтів за допомогою аерографа. Оптимально укомплектований всім необхідним для роботи в аерографії.У комплект входить:Мінікомпресор для аерографа T..

Аерограф для розпису нігтів, набір TC-12K (0.3 mm)

Royalmax

1276 грн.

Аерограф для розпису нігтів, набір TC-12K. Бюджетний набір аерографії для дизайну нігтів та візажу.У комплект входить:    Мінікомпресор    Аерограф одинарної діїТихий і компактний безмасляний мінікомпресор в комплекті зі шлангом 1,5 м. Стильний корпус обладнаний пі..

Аерограф для розпису нігтів, набір TG216GB/TG135N (0.3 mm)

UAIRBRUSH

1653 грн.

TG216GB/TG135N - професійний набір для аерографії в нігтьовому сервісі. Завдяки такій комплектації Ви зможете швидко досягти майстерності в області розпису нігтів за допомогою аерографа. Оптимально укомплектований всім необхідним для роботи в аерографії. У комплект входить: Мінікомпресор до ..

Аерограф для розпису нігтів, набір TG216GB/TG139B (0,3мм)

UAIRBRUSH

1595 грн.

TG216GB/TG139B - професійний набір для аерографії в нігтьовому сервісі. Завдяки такій комплектації Ви зможете швидко досягти майстерності в області розпису нігтів за допомогою аерографа. Оптимально укомплектований всім необхідним для роботи в аерографії.У комплект входить:Мінікомпресор до аерографа ..

Показано з 1 по 12 із 22 (2 сторінок)