Royalmax

Порівняння товарів (0)
Показано з 1 по 12 із 21 (2 сторінок)

Royalmax

300 грн.

Ємність для промивання аерографа AH-502 призначена не тільки для очищення аерографа від залишків фарби, але і може бути використана як підставка для аерографів...

Royalmax

145 грн.

Універсальний інструмент для очищення нарізного сопла аерографа:1) з його допомогою ви можете без проблем викрутити різьбове сопло;2) за допомогою вбудованого бура Ви зможете швидко очистити сопло від залишків фарби...

Royalmax

476 грн.

Royalmax TC-12A - аерограф одинарної дії. Добре підійде для початківців. Обладнаний діаметром сопла 0,2 мм і невелика чашею для фарби обсягом на 2 мл. Завдяки таким параметрам фарба витрачається економічно, а лінія виходить тонкою. Набув широкого поширення серед майстрів нігтьового сервісу, в художн..

Royalmax

70 грн.

Голка для очищення аерографа з гострим кінчиком!..

Royalmax

4640 грн.

TC-30F IFOO - двоциліндровий безмасляний компресор з ресивером. Більш потужна модель, яка має 2 режими роботи і двопозиційний перемикач:- В положенні I компресор працює в режимі спрацьовування автостопа/автостарту: при досягненні 4 бар компресор автоматично вимикається; при зниженні тиску до 3 бар -..

Royalmax

3335 грн.

TC-90 - двоциліндровий безмасляний компресор без ресивера. Модель, яка має 2 режими роботи і двопозиційний перемикач:- В положенні I компресор працює в режимі спрацьовування автостопа/автостарту: при досягненні 4 бар компресор автоматично вимикається; при зниженні тиску до 3 бар - автоматично включа..

Royalmax

2900 грн.

Royalmax TC-09 - мембранний компресор для тривалих робіт. Основними достоїнствами мембранних компресорів буде:- екологічність, відсутність забруднення навколишнього середовища;- безпека;- висока надійність;- стійкість до корозії.TC-09 є аналогом Fengda AS-09 за технічними характеристиками. Портативн..

Royalmax

3187 грн.

Набір Royalmax TC-09 призначений для фарбування стін, парканів та ін. робіт. Комплект включає:- мембранний компресор;- краскопульт пневматичний з нижньою подачею;- спіральний шланг AH-35.Компресор: Royalmax TC-09 - мембранний компресор для тривалих робіт. Основними достоїнствами мембранних компресор..

Royalmax

1015 грн.

Компактний і тихий безмасляний мінікомпресор TC-100 Auto з незначним дефектом: тріщина в корпусі; відсутня ручка регулятора тиску. В іншому працює без збоїв. Компресор обладнаний автоматичним включенням/виключенням (start/stop), що дозволяє комфортно працювати з аерографією подвійної дії. Дозволяє п..

Royalmax

70 грн.

Інструмент для очищення аерографа що складається з п'яти йоржиків різного діаметру...

Royalmax

70 грн.

Інструмент для очищення аерографа Відбувся з п'яти йоржиків різного діаметру...

Royalmax

290 грн.

~~ Опис:• поворотна конструкція власників• затискачі, які не дряпають деталь• гнучкі стійки• магнітне підставу підставки• дві ванночки для колеровки фарби• розбірна конструкція            ..

Показано з 1 по 12 із 21 (2 сторінок)