Компресор Fengda AS-28A

 • 4930 грн.
 • Fengda AS-28А - двоциліндровий безмасляний компресор з ресивером. Більш потужна модель, яка має 2 режими роботи і двопозиційний перемикач:- в положенні I компресор працює в режимі спрацьовування автостопа/автостарту: при досягненні 4 бар компресора автоматично вимикається; при зниженні тиску до 3 бар - автоматично включається.- в положенні II...

  • Виробники Fengda
  • Модель: AS-28А
  • Наявність: Є в наявності
  Fengda AS-28А - двоциліндровий безмасляний компресор з ресивером. Більш потужна модель, яка має 2 режими роботи і двопозиційний перемикач:
  - в положенні I компресор працює в режимі спрацьовування автостопа/автостарту: при досягненні 4 бар компресора автоматично вимикається; при зниженні тиску до 3 бар - автоматично включається.
  -
  в положенні II компресор працює безперервно і досягає максимального тиску 6 бар.
  * в позиції II компресор рекомендується використовувати нечасто, оскільки при безперервній роботі в безмасляних компресорах йде велике навантаження на робочі елементи.

  Наявність двох робочих циліндрів забезпечує більшу продуктивність компресора, яка дозволить працювати з багатьма моделями аерографа з діаметрами сопел від 0,15 до 0,8 мм. Існує можливість роботи мінікраскопультом. Наявність ресивера забезпечить стабільний потік повітря, а також виключить можливі пульсації. На компресорі встановлений редуктор з манометром для можливості регулювання тиску на виході. Також компресор має фільтр-осушувач, який не дозволить волозі потрапити в аерограф.

  Низький рівень шуму дозволяє використовувати компресор, як в домашніх умовах, так і в інших місцях, де потрібно відносна тиша. Також для більш тихої роботи і усунення вібрацій, компресор обладнаний віброгасильними гумовими ніжками. Зручний при транспортуванні, має спеціальну ручку для перенесення. Рекомендований режим роботи для всіх безмасляних компресорів: 40 хв роботи, 15 хв перерви. У такому режимі деталі компресора менше зношуються, що сприяє довгому терміну служби.
  Ця модель підійде для роботи в таких сферах аерографії: кондитерське мистецтво, моделізм, малюнок на полотні, розпис в інтер'єрі, бодіарт, малювання на авто/мото, розпис шоломів.

  Основні характеристики:
  Тип: двоциліндровий, безмасляний
  Продуктивність: 40-46 л/хв
  Максимальний тиск: 1 режим - 4 бар; 2 режим - 6 бар
  Функція автостарт / автостоп для 1 режими роботи: 3/4 бар
  Напруга: 220-240 В
  Частота: 50 Гц
  Знімний фільтр-осушувач в зборі з редуктором і манометром: 1 шт
  Можливість ручного регулювання на виході: 0-4 бар
  Ресивер: 3,5 л
  Наявність аварійного клапана скидання повiтря: є
  Вихід із зовнішнім різьбленням: 1/8 "
  Шланг: в комплект не входить
  Модель: AS-28A
  Марка: Fengda
  Країна виробництва: Китай

  Написати відгук

  Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
      Погано           Добре