Компресор масляний EURO-TEC 30A

 • 16000 грн.
 • EURO-TEC 30A - професійний масляний компресор з ресивером обсягом 4л і надійним металевим кожухом.Якісний і надійний компресор забезпечує стабільний повітряний потік, а також виключає можливі пульсації. Дана модель дозволить працювати з багатьма моделями аерографів з діаметрами сопел від 0,15 до 0,8 мм. На компресорі встановлений редуктор з м...

  • Виробники EURO-TEC
  • Модель: 160030
  • Наявність: Є в наявності
  EURO-TEC 30A - професійний масляний компресор з ресивером обсягом 4л і надійним металевим кожухом.
  Якісний і надійний компресор забезпечує стабільний повітряний потік, а також виключає можливі пульсації. Дана модель дозволить працювати з багатьма моделями аерографів з діаметрами сопел від 0,15 до 0,8 мм. На компресорі встановлений редуктор з манометром для можливості регулювання тиску на виході. Також компресор має
  фільтр-осушувач, який забезпечує чистий потік повітря. Додатковою перевагою даної моделі буде наявність двох вихідних отворів для підключення декількох шлангів. Завдяки додатковому випускному отвору для повітря Ви можете заздалегідь підключати аерографи і перемикатися між їх використанням.

  Ця модель добре показує себе навіть при роботі з двома аерографами з верхньою подачею і соплом 0,3 мм. Це зручно, коли працюють 2 майстри одночасно. Якщо Вам також потрібна можливість роботи з двома аерографами, необхідно просто докупити перехідник і 2 шланга.

  Низький рівень шуму дозволяє використовувати компресор в тих місцях, де потрібна відносна тиша. Також для більш тихої роботи і усунення вібрацій, компресор обладнаний віброгасильними гумовими ніжками. Зручний при транспортуванні, має спеціальну ручку для перенесення. Компресор підійде для роботи в таких сферах аерографії: кондитерське мистецтво, моделізм, малюнок на полотні, розпис в інтер'єрі, бодіарт, малювання на авто/мото, розпис шоломів.

  ! Зверніть особливу увагу!

  Масляний компресор повинен використовуватися тільки в сухих місцях, захищених від вологи і води. Не рекомендується використовувати компресор в роботі з легкозаймистими матеріалами. Забезпечуйте відповідну вентиляцію робочої зони. Не змінюйте настройки запобіжного клапана або регулятора тиску, щоб уникнути небезпечних умов роботи. У разі ненормального шуму, перегріву або диму: негайно вимкніть електроживлення. Ремонт повинен виконуватися тільки кваліфікованим персоналом.
  !ВАЖЛИВО! При здійсненні покупки новий компресор не містить масла в системі. Такий спосіб транспортування є безпечним. Масло міститься в упаковці. Для початку роботи Вам необхідно залити масло в систему як це вказано в інструкції. Тільки після цього компресор можна включати.
  Запуск/включення компресора без вмісту олії в системі заборонено!!!

  Основні характеристики:
  Тип: поршневий, масляний
  Продуктивність: 30 л/хв
  Максимальний тиск: 8 бар
  Знімний фільтр-осушувач в зборі з редуктором: 1 шт
  Манометром: 1 шт
  Ресивер: 4 л
  У комплект входить спеціальне масло!
  Шланг: в комплект не входить
  Низький рівень шуму: 40 дБ
  Вага: 22 кг
  Модель: EURO-TEC 30A
  Країна виробництва: Німеччина

  Написати відгук

  Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
      Погано           Добре