Компресор ROYALMAX TC-90T, серія IFOO

 • 3770 грн.
 • TС-90T - двоциліндровий безмасляний компресор з ресивером. Більш потужна модель, яка має 2 режими роботи і двопозиційний перемикач:- В положенні I компресор працює в режимі спрацьовування автостопа/автостарту: при досягненні 4 бар компресор автоматично вимикається; при зниженні тиску до 3 бар - автоматично включається.- В положенні II компрес...

  • Виробники Royalmax
  • Модель: TC-90T
  • Наявність: Є в наявності
  TС-90T - двоциліндровий безмасляний компресор з ресивером. Більш потужна модель, яка має 2 режими роботи і двопозиційний перемикач:
  - В положенні I компресор працює в режимі спрацьовування автостопа/автостарту: при досягненні 4 бар компресор автоматично вимикається; при зниженні тиску до 3 бар - автоматично включається.
  - В положенні II компресор працює безперервно і досягає максимального тиску 6 бар.
  *
  в положенні II компресор рекомендується використовувати нечасто, оскільки при безперервній роботі в безмасляних компресорах йде велике навантаження на робочі елементи

  Наявність двох робочих циліндрів забезпечує більшу продуктивність компресора, яка дозволить працювати з багатьма моделями аерографа з діаметрами сопел від 0,15 до 0,8 мм. Наявність ресивера забезпечить стабільний потік повітря, а також виключить можливі пульсації. На компресорі встановлений редуктор з манометром для можливості регулювання тиску на виході. Також компресор має фільтр-осушувач, який не дозволить волозі потрапити в аерограф.

  Така модель прекрасно показує себе навіть при роботі з двома аерографами з верхньою подачею і соплом 0,3 мм в позиції I. Це зручно, коли працюють 2 майстри одночасно. Якщо Вам також потрібна можливість роботи з двома аерографами, необхідно просто докупити перехідник і 2 шланга.

  Низький рівень шуму дозволяє використовувати компресор, як в домашніх умовах, так і в інших місцях, де потрібно відносна тиша. Гучність роботи даної моделі можна порівняти з рівнем роботи побутового холодильника. Також для більш тихої роботи і усунення вібрацій, компресор обладнаний віброгасильними гумовими ніжками. Зручний при транспортуванні, має спеціальну ручку для перенесення. Рекомендований режим роботи для всіх безмасляних компресорів: 40 хв роботи, 15 хв перерви. У такому режимі деталі компресора менше зношуються, що сприяє довгому терміну служби.

  Дана модель підійде для роботи в таких сферах аерографії: кондитерське мистецтво, моделізм, малюнок на полотні, розпис в інтер'єрі, бодіарт, малювання на авто/мото, розпис шоломів.


  Основні характеристики:

  Тип: двоциліндровий, безмасляний
  Продуктивність: 30-35 л / хв
  Максимальний тиск: 1 режим - 4 бар; 2 режим - 6 бар
  Функція автостарт / автостоп для 1 режими роботи: 3/4 бар
  Напруга: 220-240 В
  Частота: 50 Гц
  Знімний фільтр-осушувач в зборі з редуктором і манометром: 1 шт
  Можливість ручного регулювання на виході: 0-4 бар
  Ресивер: 3,5 л
  Наявність аварійного клапана скидання повiтря: є
  Вихід із зовнішнім різьбленням: 1/8 "
  Шланг: в комплект не входить
  Низький рівень шуму: 47дБ
  Вага: 7 кг
  Габарити коробки: 51x36x35 см
  Модель: TC-90T, серія IFOO
  Марка: ROYALMAX
  Країна виробництва: Китай

  Написати відгук

  Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
      Погано           Добре