Набір для моделістів AS-186 / BD-180k

 • 3451 грн.
 • Відмінний набір як для початківців моделістів, так і для досвідчених майстрів. Володіє широким спектром налаштувань і підходить для різних масштабів. Включає в себе:Компресор Fengda AS-186, поршневий, безмасляний, з одним циліндром і ресивером, стабілізуючим робочий тиск і формує запас повітря, що запобігає можливу пульсацію. Найпопулярніший з п...

  • Виробники Fengda
  • Модель: AS-186/BD-180k
  • Наявність: Є в наявності

  Відмінний набір як для початківців моделістів, так і для досвідчених майстрів. Володіє широким спектром налаштувань і підходить для різних масштабів. Включає в себе:

  Компресор Fengda AS-186, поршневий, безмасляний, з одним циліндром і ресивером, стабілізуючим робочий тиск і формує запас повітря, що запобігає можливу пульсацію. Найпопулярніший з представленої лінійки.

  На виході даного компресора встановлений редуктор з влагоотделителем, що дозволяє регулювати тиск повітря, що подається на аерограф, а також очищати його від вологи, яка вкрай небажана при роботі. Також на компресорі встановлений, так званий, "прессостат" (автоматичний регулятор тиску), який включає / вимикає компресор в залежності від споживання повітря.

  Низький рівень шуму дозволяє використовувати компресор як в домашніх умовах, так і в інших місцях, де потрібно відносна тиша. Гучність роботи даної моделі можна порівняти з рівнем роботи побутового холодильника.

  У поршневій системі не використовується ніяких змащувальних матеріалів, що значно спрощує його обслуговування і продовжує термін служби.


  Аерограф Fengda BD-180K У аерографі є кілька додаткових опцій:

  1) регулятор повітря;

  2) обмежувач ходу голки.

  Регулюючи потік повітря гвинтом, розташованим під бачком, можна оперативно змінювати величину крапель при розпилюванні фарби.

  А регулятором ходу голки можна «виставити» ширину лініі. Цим аерографом можна працювати як водними фарбами, так і фарбами на основі розчинників.

  Сопло: різьбове, 0,25 мм;

  Бачок: 9 мл незнімний з кришкою;

  Комплектується додатковим ремкомплектом 0,3 мм.

  Написати відгук

  Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
      Погано           Добре