UAIRBRUSH

Центр Аерографії "UAIRBRUSH" - самий технологічний, зручний і доброзичливий онлайн-магазин аерографії.  Робота по його розвитку триває постійно.


Порівняння товарів (0)
Показано з 1 по 12 із 130 (11 сторінок)

UAIRBRUSH

1479 грн.

TC-100Auto/BD-130E - професійний набір для аерографії отримав широке застосування в різних сферах аерографії: моделізм, кондитерське мистецтво та аерографія для різних напрямків в хобі. Бюджетний, але такий функціональний набір має все необхідне для того, щоб навчитися малювати за допомогою аерограф..

UAIRBRUSH

150 грн.

Альбом для трафаретів і наклейок для аерографії. Спеціальний папір в альбомі дає можливість зберігати трафарети на липкій основі для манікюру. Наклейки легко відклеюються і довго зберігають "липкість" і форму.В альбомі 16 аркушів. 12 * 10 см...

UAIRBRUSH

200 грн.

Гліттер - подрібнена поліестрова плівка різних форм, розмірів і кольорів. Використовуються для створення блискучого манікюру, макіяжу, тимчасових тату, дизайну інтер'єру, оздоблення поліграфічної продукції, в рукоділлі і творчості...

UAIRBRUSH

120 грн.

Засіб для захисту кутикули та бокових валиків - Skin DEFENDER 16 мл        Застосовується при роботі з аерографом, при роботі з стемпінг, полегшує роботу з трафаретним дизайном, при малюванні лунок і створенні французького манікюру. Надійно захищає Ваші пальчики при розпилюван..

UAIRBRUSH

1682 грн.

Fengda AS-200BE/BD-207K - функціональний набір для аерографії як в моделізмі, так і в багатьох інших сферах аерографії. Дозволяє працювати з різними розмірами ліній - від самих тоненьких до більш широких.У комплект входить:Потужний мінікомпресор для аерографа з автостопом AS-200BE. Тихий безмасляни..

UAIRBRUSH

203 грн.

Кусачки-бокорізи для моделізму 100mmMade in Japan..

UAIRBRUSH

1479 грн.

Miol 81-130 - набір для аерографії одинарної дії. Ця модель добре підходить для початківців в сфері аерографії. У комплект входить компресор з трьома режимами подачі повітря та аерограф з діаметром сопла 0,3 мм. Оптимально укомплектований усім необхідним для роботи в аерографії.У комплект входить:Мі..

UAIRBRUSH

87 грн.

Мішечки з органзи - відмінне яскраве оформлення подарунка до будь-якого свята.Дуже гарні!Розмір 7 * 9 смВід 10 шт. по 2,5 грн...

UAIRBRUSH

3 грн.

..

UAIRBRUSH

3 грн.

..

UAIRBRUSH

3 грн.

..

UAIRBRUSH

3 грн.

..

Показано з 1 по 12 із 130 (11 сторінок)